iIość sztuk:0Razem0,00 PLN
iIość sztuk:0Razem0,00 PLN
iIość sztuk:0Razem0,00 PLN

produkty w Twoim koszyku

iIość sztuk:0Razem0,00 PLN

Dla sprzedających

Czy kiedykolwiek byłeś zmęczony lub nie miałeś już czasu, aby siedzieć przez kilka godzin i wystawiać części lub pojazdy na różne serwisy i grupy ogłoszeniowe?
Postanowiliśmy to zmienić i dać Ci rozwiązania, dzięki którym w zaledwie kilka minut, poprzez kilka kliknięć, jesteś w stanie wystawić tysiące produktów!
Aby było to bardziej klarowne, podzieliliśmy nasz portal na dwa działy.
Dział części

Możesz tu stworzyć swoją indywidualną wizytówkę, dzięki czemu zaczniesz zdobywać lojalnych i powracających klientów.
Przestaniesz być jednym z wielu sprzedawców o dziwnym nicku, od których kupujesz i o nich zapominasz.
Możesz w końcu zacząć figurować jako sklep internetowy i budować swoją markę, do której klienci chętnie wracają.

Aby ułatwić Ci sprzedaż Twoi klienci będą mogli się z Tobą skontaktować bezpośrednio, jeśli będą oni mieli pytania odnośnie dostępności danych części. Jednak zdajemy sobie sprawę, że prawdopodobnie masz dość tysiąca przychodzących wiadomości, z których tylko kilka kończy się sprzedażą.
Otrzymasz konkretnie skategoryzowane zapytania po marce i roczniku tak, abyś obsługiwał tylko te wiadomości, które faktycznie Cię interesują.

Dodatkowo otrzymujesz 3 lata naszej gwarancji na to, że przez ten czas nie pobierzemy od Ciebie ani grosza prowizji za sprzedaż, ani nie zablokujemy bezpośredniego kontaktu z kupującymi.

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy nowoczesny i najbardziej intuicyjny interfejs administratora.

Wdrożyliśmy coś, czego nie ma nikt inny…
Jeśli rozbierasz auta na części, masz możliwość podania ich dokładnych danych: jeśli uzupełnisz kartę pojazdu, przebieg, VIN, to przy każdej części wyświetlimy automatycznie te dane. Dzięki temu zaoszczędzimy Ci dużo czasu oraz pracy na dodatkowe pytania od klientów.
Dodatkowo możesz wyróżnić do jakich modeli pasuje dana część, jaki jest koszt zakupu nowej części oraz dokładny jej numer.

Dzięki naszemu innemu rozwiązaniu, jakim jest aukcjomat.pl masz możliwość wystawienia części łatwo i szybko na naszym portalu, które były już wcześniej obecne na portalach typu eBay, OLX, Allegro, Otomoto i inne.

Otrzymasz również dokładne statystyki wejść, kliknięć, zakupów, abyś jeszcze lepiej widział, jak rozwija się Twój biznes.

Aby dodatkowo zaoszczędzić Ci czas i zautomatyzować procesy, otrzymujesz również integrację z kurierem.
Dział pojazdów

Otrzymasz najdokładniejsze drzewo modeli na polskim rynku.
Ogłoszenia wystawisz w prosty, szybki i intuicyjny sposób, a dodatkowo możesz to robić gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz, dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej.

Postanowiliśmy wesprzeć Twoją sprzedaż i specjalnie stworzyliśmy serwis socialqueen.pl, dzięki któremu jednym kliknięciem możesz udostępniać swoje oferty w serwisach social-media portalu autoworld.pl i w ten sposób każdego dnia docierać do nowych, potencjalnych klientów.

Dodatkowo możesz w prosty sposób zarządzać pojazdami, robić rezerwacje dla klientów, otrzymać umowę kupna-sprzedaży z Twoimi danymi, faktury* i wiele więcej

Przygotujemy za Ciebie również oferty gotowe do wydrukowania i powieszenia, na przykład w pojeździe lub na tablicy ogłoszeń.

Co najważniejsze: możesz otrzymywać oferty sprzedaży od klientów nawet bez wystawiania ogłoszeń, a jeśli interesują Cię konkretny oferty to masz możliwość zawężenia odległości, marki czy ceny.

Połączenie tych wszystkich opcji daje Ci potężne narzędzie, które nie tylko obniży Twoje koszty, ale również pozyska dla Ciebie nowych i stałych klientów, zaoszczędzi czas oraz zautomatyzuje Twoją sprzedaż!